Strona główna » Aktualności

Udostępnienie strony www poświęconej wyłącznie Wirtualnemu Inwestorowi

POBIERZ PROGRAMY

(dodane dnia 2007-02-17)

Udostępnienie strony www poświęconej wyłącznie Wirtualnemu InwestorowiW dniu dzisiejszym uruchomiliśmy stronę http://w20.pl. Na stronie można znaleźć zawsze aktualne informacje o programie oraz pobrać najnowszą wersję. Ponadto strona zawiera sekcję "Materiały edukacyjne" zawierającą fragmenty e-booków poświęconych tematyce inwestycyjnej. Zapraszamy do odwiedzenia strony http://w20.pl.

Wirtualny Inwestor to aplikacja pod Windows dzięki, której możesz nauczyć się grać na giełdzie nie ponosząc strat w wyniku własnego niedoświadczenia. Pomyśl tylko ile możesz stracić pieniędzy zanim nabierzesz wprawy i staniesz się doświadczonym inwestorem!

Wirtualny Inwestor służy do wykonywania wirtualnych transakcji na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie - GPW. Dzięki niemu możesz fikcyjnie kupować i sprzedawać akcje za wirtualne pieniądze według kursów aktualizowanych na bieżąco przez Internet. Pozwala to sprawdzić ile potencjalnie zarobiłbyś pieniędzy inwestując w akcje na prawdziwej giełdzie.

Wirtualny Inwestor to narzędzie nie tylko dla początkujących graczy, ale także dla doświadczonych inwestorów. Pozwala na bieżąco śledzić ceny akcji jak również analizować wykresy zmian kursów pojedynczych spółek oraz całych indeksów giełdowych. Program generuje wykresy dzienne oraz okresowe nawet do kilku lat wstecz. Opcja archiwum pozwala uzyskać dostęp do notowań z przeszłości. Wyniki podzielone są na wszystkie główne indeksy giełdowe i branżowe. Wszelkie dane można błyskawicznie wyeksportować do różnych formatów plików co pozwala wykorzystać je w aplikacjach do analizy technicznej (np. MetaStock). Zakupione akcje można przypisać do dowolnie definiowanych portfeli, których można wprowadzić nieograniczoną ilość i osobno dla nich obliczać przychody i zyski jakie uzyskaliśmy obracając akcjami.